Fundacja Think!

"Pasja działania!" - pod tym hasłem był w tym roku organizowany przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji konkurs EDUinspiracje. Jego głównym celem jest promowanie rezultatów projektów edukacyjnych, upowszechnianie dobrych praktyk w tym obszarze oraz podkreślanie znaczenia procesu uczenia się i dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem. Konkurs, jak przyznają jego organizatorzy, ma charakter oscarowy, co oznacza, że to sama FRSE (jako Narodowa Agencja Programu Erasmus Plus) nominuje kandydatów do nagrody w każdej z pięciu kategorii. A zatem... mamy to! To znaczy: i edu-pasję działania! i NAGRODĘ GŁÓWNĄ Eduinspiracje 2023 w kategorii "Synergia dla edukacji"

Na zaproszenie Fundacji Citi Handlowy im. Leopolda Kronenberga Prezes Fundacji Think! Anna Bichta wzięła udział w sesji poświęconej przedsiębiorczości młodych Polek i Polaków na Europejskim Forum Nowych Idei (EFNI) 2023 w Sopocie.

Badania przeprowadzone w maju 2023 r. przez Katarzynę Sekścińską dla Fundacji Think! pokazały, że w okresie wzrostu poziomu inflacji wyraźnie zmieniły się zachowania konsumenckie większości Polek i Polaków. O jakich zmianach mowa?

Poznaj nas – dowiedz się, jak działamy, z których działań możesz skorzystać i co jest dla nas ważne. Posłuchaj audycji radiowych, w których mieliśmy przyjemność wystąpić, by zaprezentować nasze dotychczasowe osiągnięcia, pomysły oraz plany na przyszłość. Polecamy (się)! :-)