Fundacja Think!

Warsztaty z przedsiębiorczości

fot. Fotolia.com

Fundacja THINK!, organizator Programu Tydzień dla Oszczędzania (www.tdo.edu.pl), zaprasza nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych na bezpłatny warsztat z zakresu przedsiębiorczości.

Szkolenie adresowane jest do nauczycieli, którzy prowadzą zajęcia z uczniami w wieku 16-26 lat w szkołach na terenie Polski i chcieliby poznać skuteczne metody wspierania przedsiębiorczych postaw wśród młodzieży. Planowane są warsztaty w: Rzeszowie (4.11), Warszawie (18.11), Łodzi (9.12), Wrocławiu (16.12), Bydgoszczy (13.01.2017) i Gdańsku (3.03.2017).

Szkolenia trwają ok. 6 godzin (godz. 12.30-18.30), w trakcie których:
-    poznacie Państwo szereg technik twórczego myślenia przydatnych w znajdowaniu rozwiązań w trudnych sytuacjach życiowych, nie tylko w pracy zawodowej;
-    zapoznacie się z nowoczesną metodologią wspierającą rozpoczynanie działalności biznesowej;
-    doświadczycie, na czym polega opracowanie modelu biznesowego w oparciu metodologię Canvas;
-    otrzymacie Państwo materiał, który może uatrakcyjnić zajęcia z przedsiębiorczości z uczniami.

Tytuł warsztatu: BETONOWE KOLCZYKI – POMYSŁ NA BIZNES? (pobierz opis szkolenia)

Formularz rejestracji na warsztat dostępny jest na stronie: https://goo.gl/forms/gzOVZaxokYjbCgON2 (można wybrać miejsce szkolenia spośród 6 miast i terminów). Liczba miejsc ograniczona: 25 osób.

W ramach Programu Tydzień dla Oszczędzania Fundacja THINK! tworzy nowy model wspierania przedsiębiorczych postaw wśród młodzieży (Program Rozwoju Przedsiębiorczości). Chcemy, aby młodzi ludzie częściej odnajdywali w sobie pasje i talenty, które mogą być spożytkowane dla rozwoju własnej działalności zarobkowej. Nauczycieli ze szkół ponadgimnazjalnych oraz uczelni wyższych chcemy zaprosić do współpracy przy rozwijaniu tej inicjatywy. Dzięki warsztatowi będziemy mogli zaprosić do współpracy nauczycieli, którzy dostrzegają wśród swoich uczniów potencjał przedsiębiorczości i postawy, które mogą pomóc im odnieść w życiu sukces osobisty i gospodarczy.

Serdecznie zapraszamy do udziału. To szkolenie będą Państwo długo pamiętać!

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale w szkoleniu.

Dane organizatora:
Fundacja THINK!
E. Ciołka 12 lok. 209
01-402 Warszawa
tel. 22-642 22 40 lub 609 084 465
www.think.org.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerami Programu Tydzień dla Oszczędzania są: Citi Handlowy i Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Związek Banków Polskich, Centrum Prawa Bankowego i Informacji, Uniwersytet Szczeciński – Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług.