Fundacja Think!

Superkoderzy - konkurs dla nauczycieli

fot. Fundacja Orange

Zapraszamy do udziału w konkursie. Przedstaw własne scenariusze zajęć i pomysł na pomoc edukacyjną do nauki programowania dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Uczestnikiem Konkursu może być każdy nauczyciel, który pracuje z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, a szkoła w której pracuje bierze udział w programie #SuperKoderzy.

Zadanie konkursowe polega na opracowaniu autorskich scenariuszy zajęć z nauki programowania dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz na zaproponowaniu pomocy edukacyjnej do realizacji  scenariuszy z możliwością jej skonstruowania na indywidualnych zajęciach w FabLab

Konkurs rozpoczyna się dnia 14 listopada 2018 roku o godz. 12:00:00 i kończy się dnia 10 grudnia 2018 roku o godz. 23:59:00.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody w postaci urządzenia Apple iPad 32GB Wi-Fi oraz możliwości stworzenia prototypu zgłoszonej pomocy edukacyjnej w pracowni FabLab powered by Orange w Warszawie podczas 3-dniowych warsztatów z wykwalifikowanymi edukatorami (wszelkie koszty pobytu pokrywa Organizator Konkursu).

Regulamin konkursu