Fundacja Think!

Zapraszamy do edycji 2020 #SuperKoderów!

fot. Fundacja Think!

Drodzy Nauczyciele! Ruszyliśmy z naborem do #SuperKoderów na nowy rok szkolny. Mimo, że to kolejna edycja programu, jesteśmy bardzo zmotywowani, bo widzimy jak w obecnej sytuacji rośnie znaczenie umiejętności cyfrowych uczniów i jak ważne jest mądre korzystanie z technologii. Wiemy też, że jest to dla Was wymagający czas i mierzycie się z przeniesieniem lekcji ze szkolnej klasy do sieci. Doceniamy Waszą pracę!

Będzie nam bardzo miło, gdy zdecydujecie się po raz kolejny złożyć zgłoszenie i polecić program Fundacji Orange #SuperKoderzy swoim koleżankom i kolegom z innych szkół. Nasze program jest bezpłatny, zgodny z podstawą programową, rozwija kompetencje nauczycieli i uczniów oraz zapewnia dodatkowy sprzęt dla szkoły. Na zgłoszenia czekamy do 15 maja 2020 r. (zajęcia rozpoczną się tak, jak co roku we wrześniu). Placówki mogą zgłaszać się do programu, wypełniając formularz online na stronie https://superkoderzy.pl/.

W ramach zgłoszenia szkoły przygotowują pracę konkursową, która będzie oceniania przez komisję - szczegóły w Regulaminie programu. Do współpracy w tym roku zaprosimy 140 szkół.

Jeszcze raz zapraszamy Was do składnia wniosków i polecania naszego programu oraz strony z informacjami https://fundacja.orange.pl/nabor-szkol. Fundacja Think! ponownie będzie miała przyjemność być operatorem programu #SuperKoderzy.