Fundacja Think!

Świetne wystąpienia przed kamerą? – nauczymy Cię!

fot. Fundacja Think!

Czy przyda mi się to w przyszłości? Czy nie powinniśmy uczyć się czegoś bardziej praktycznego? Pytań tego typu nauczyciele słuchają niemalże codziennie. Starając się sprostać oczekiwaniom dynamicznie zmieniającego się rynku pracy i wynikających z tego potrzeb uczniów, warto skupić się na rozwijaniu kompetencji cyfrowych.

Zarówno sama umiejętność występowania przed kamerą, jak i zestaw cech oraz postaw, które rozwija, są obecnie niezwykle pożądane na rynku pracy. Umiejętności w zakresie autoprezentacji pozwolą uczniom w lepszy sposób przygotować się do poszukiwania pracy, rozwijać postawy przedsiębiorcze, w tym m.in. kreatywność, inicjatywność i pomysłowość oraz zdolność do pokonywania barier.

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy THINK!, realizator Programu Rozwoju Przedsiębiorczości, zaprasza nauczycieli szkół ponadpodstawowych do udziału w webinarze ŚWIETNE WYSTĄPIENIE PRZED KAMERĄ - nawet jeżeli nie masz doświadczenia, profesjonalnego sprzętu i zżera Cię stres.

Webinar odbędzie się 24.11.2021 (środa) w godz. 18.00 - 19.00. Udział jest bezpłatny. Zgłoś się: https://forms.gle/oTFDY8JY2ZwpwcA66

W trakcie webinaru dowiesz się:

  • Czym jest autoprezentacja medialna,
  • Jakimi zasadami należy kierować się w trakcie wystąpień przed kamerą,
  • Jak przyciągnąć i utrzymać uwagę widza,
  • Jak przygotować się do nagrań,
  • Jak przygotować krótką wypowiedź przed kamerą w formie video wizytówki.

Uczestnicy webinaru otrzymają materiał z koncepcją pomocną do przeprowadzenia lekcji z młodzieżą.

TRENERKA:

Sylwia Dąbrowska - zajmuje się content video marketingiem z naciskiem na strategiczne wykorzystanie video do budowania marki osobistej i rozwoju biznesu. Z jej wsparcia skorzystało do tej pory ponad 800 osób. Uczy pracy z i przed kamerą, budowania wizerunku, autoprezentacji medialnej. Pokazuje, jak tworzyć świetne nagrania sprzętem, który już masz. Poza działaniami online i pracą z kamerą przygotowuje ludzi do wystąpień na scenie i realizuje produkcje video.
Poprzez swoje live’y, video, artykuły na blogu i kursy online pokazuje, jak lepiej prezentować się przed kamerą, doskonalić swój głos i angażować widzów. Od 2017 r. tworzy markę Teacherka.pl.

Uwaga! Zapraszamy także na kolejny webinar online prowadzony przez Sylwię Dąbrowską -

Jak efektywnie tworzyć video content?. Webinar odbędzie się 7.12.2021 (wtorek) w godz. 18.00 -19.00. Udział jest bezpłatny. Zgłoś się: https://forms.gle/JHspu6sYzu8B7N46A.