Fundacja Think!

Zapraszamy na Konferencję Business Market 2022 (21 kwietnia)

Prowadzisz firmę lub zastanawiasz się nad realizacją pomysłu na biznes? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Już 21.04.2022 r. (czwartek) odbędzie się II edycja ogólnopolskiej Konferencji Business Market. Weź udział w wydarzeniu w trybie stacjonarnym lub online i razem z nami zastanów się, jak budować i rozwijać elastyczny biznes – odporny na zmiany i turbulencje.

Najważniejsze informacje:

 1. Dla kogo? Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką biznesową, które chcą być na bieżąco z wyzwaniami stojącymi przed właścicielami firm oraz są otwarte na wiedzę i doświadczenia praktyków.
 2. Gdzie? W wydarzeniu możesz wziąć udział stacjonarnie – w nowoczesnej przestrzeni ESPORT SPOT (ESPOT) w Elektrowni Powiśle, ul. Zajęcza 2a w Warszawie lub dołączyć do spotkania online.
 3. Kiedy? 21.04.2022 r., w godzinach 15:00–21:00. Zapraszamy do zapoznania się z Agendą oraz listą prelegentów i prelegentek: https://www.businessmarket.com.pl/#93.
 4. Jak się zapisać? Pobierz bezpłatny bilet: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/businessmarket.

Uwaga – liczba miejsc stacjonarnych jest ograniczona do 150, nie przewidujemy natomiast ograniczenia miejsc w trybie online.

Dowiedz się więcej:

 • Śledź wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/Business-Market-111951067114731.
 • Odwiedź stronę konferencji Business Market 2022: https://www.businessmarket.com.pl/.
 • W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 22 642 22 40 lub mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dlaczego warto się zapisać?

 • lepiej zrozumiesz wyzwania, z którymi mierzą się właściciele i pomysłodawcy biznesów,
 • poznasz dobre praktyki przedsiębiorców,
 • posłuchasz historii biznesów opartych na pasji,
 • nawiążesz wartościowe kontakty, które pomogą Ci tworzyć jeszcze lepsze projekty i zespoły.

***

Konferencja finansowana ze środków Citi Foundation w ramach Programu Rozwoju Przedsiębiorczości.

Organizatorem spotkania jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy Think!, partnerem głównym Fundacja Citi Handlowy im. L. Kronenberga.

Partnerzy BusinessMarket 2022: Aedmax.pl, Be About Hybrid Agency, Centrum Kreatywności Targowa, Dobrze Online, Edubroker. Doradcy szkoleniowi, Samorząd Studentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Partnerzy medialni: BRIEF.PL, MARKETER+, My Company Polska