Fundacja Think!

Certyfikat CAF dla Fundacji Think!

fot. CAF

Fundacja Think! od wielu lat współpracuje z organizacjami międzynarodowymi i zagranicznymi partnerami zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego. Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy w kwietniu Certyfikat Wiarygodnej Organizacji przyznawany przez Charities Aid Foundation (CAF) America.

Od wielu lat jesteśmy partnerem Citi Foundation, z której środków finansowany jest w naszym kraju Program Rozwoju Przedsiębiorczości (zob. www.rozwijamy.edu.pl), realizowany wspólnie z Fundacją Citi Handlowy im. L. Kronenberga w Warszawie. Wielokrotnie uczestniczyliśmy w procedurach grantowych organizowanych przez United Way International i Charities Aid Foundation.

Fundacja Think! realizuje także projekty edukacyjne we współpracy z podmiotami europejskimi w ramach inicjatyw finansowanych z programu Erasmus Plus. W latach 2014-2016 w projekcie "Educational Spaces 21. Open Up!" (zob. www.eduspaces.eu) naszymi partnerami zagranicznymi były Instytut HIE-RO działający przy Uniwersytecie w Rostocku (Niemcy) oraz Rektorsakademien Utveckling ze Sztokholmu (Szwecja). Z kolei od grudnia 2019 do maja 2022 Fundacja Think! jest liderem konsorcjum realizującego duży projekt "NOVIGADO - Active Learning and Innovative Teaching in Flexible Learning Spaces" (zob. https://fcl.eun.org/novigado), w którym uczestniczą European Schoolnet z Brukseli (stowarzyszenie, które zrzesza m.in. wszystkie ministerstwa edukacji krajów EU), Reseau Canope (agencja badawcza Ministerstwa Edukacji Francji), YEGITEK (agencja Ministerstwa Edukacji Turcji) oraz dwie szkoły publiczne - LP2I z Francji i AEFCPS z Portugalii.

Warto również wspomnieć, że projekt "Zdrowie Finansowe Polaków" (zob. www.zdrowiefinansowe.pl) finansowany jest z kolei ze środków holenderskiego programu Grupy ING - ING Global CI Fund.

Naszym Darczyńcom dziękujemy za zaufanie! Odpłacamy wartościowymi inicjatywami i projektami, które pomagają rozwijać kompetencje XXI wieku wielu młodym i dorosłym Polakom.

Jesteśmy otwarci na nową współpracę z innymi partnerami zagranicznymi. Mamy jeszcze wiele do zrobienia!